وبلاگ

دانلود ویدیو و زیر نویس از یوتیوب

یوتیوب

همانطور که می‌دانید یوتیوب یک منبع بسیار قوی از ویدیوهای آموزشی است. و براحتی می‌توان آموزش‌های ویدیویی خوب و مفیدی را از این سایت تماشا کرد. حتی بسیاری از دروس دانشگاهی و آموزش‌های برنامه‌نویسی و نحوه کار کردن با شبیه‌ساز‌های مختلف را می‌توانید از یوتیوب تماشا کنید. اما معمولا یکی از مشکلاتی که افراد با آن مواجه هستند این است که چگونه ویدیو‌ها را از این سایت دانلود کنند تا سر فرصت بتوانند آن‌ها را تماشا کنند.

روش کار:

روش اول:

با اضافه کردن Conv به اول لینک، براحتی ویدیو خود را از یوتیوب دانلود کنید. در تصویر زیر نحوه‌ی کار شرح داده شده است.
conv

روش دوم:

با ربات تلگرام @SaveVideoBot می‌توانید براحتی ویدیوهایتان را با فرمت و کیفیت دلخواه دانلود کنید. تا سر فرصت و بدون دغدغه آموزش‌هایتان را دنبال کنید. روش کار به این شکل است که لینک ویدیو را به ربات می‌دهید سپس ویدیو را در فرمت‌های مختلف دریافت می‌کنید.
یوتیوب

دانلود زیرنویس از یوتیوب:

تمامی ویدیو‌ها در یوتیوب دارای زیر نویس نیستند. ابتدا باید مطمئن شویم که آیا ویدیویی که قصد تماشای آن را داریم زیر نویس دارد یا خیر. برای اینکار باید طبق تصویر زیر پیش برویم. (باید حتما شامل subtitles باشد.)
زیرنویس

اگر ویدیو دارای زیر نویس بود لینک ویدیو را کپی می‌کنیم. سپس به سایت downsub.com می‌رویم و لینک را در آنجا وارد می‌کنیم و با زدن دگمه دانلود انواع زیرنویس‌ها را در تمامی زبان‌های موجود می‌توانیم دانلود کنیم.

subtitles

3 دیدگاه در مورد “دانلود ویدیو و زیر نویس از یوتیوب

    • زیرنویس هایی که برای آن ویدیو گذاشته شده اند را میتوان دانلود کرد. اگر زیر نویس فارسی برای یک ویدیو وجود داشته باشد می توان دانلود کرد، در غیر اینصورت خیر.

  1. سلام خسته نباشید
    لازم دانستم تا بپاس زحمات پر ارزشتان از شما تشکر و قدردانی کنم.
    بسسسسسیار عالی
    موفققققققققققققققققق باشید

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما ممکن است از این برچسب ها و خصوصیات HTML استفاده کنید:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>