چگونه باید برنامه‌نویسی اندروید یاد بگیریم؟

اندروید

چگونه باید برنامه‌نویسی اندروید یاد بگیریم؟

این روزها برنامه‌نویسی برای تلفن‌های همراه که اکثرا هوشمند شده‌اند یک موضوع پرطرفدار محسوب می‌شود. از طرفی چون بیشتر برندهای گوشی از سیستم عامل Android استفاده می‌کنند طبیعتا در اول راه یادگیری برنامه‌نویسی برای اپلیکیشن‌هایی که در بستر Android کار می‌کند منطقی‌تر می‌باشد. از طرفی چون برنامه‌نویسی اندروید با توجه به درخواست‌هایی که در سطح جامعه وجود دارد کم می‌باشد معمولا برنامه‌نویسان این حوزه رقم‌های بالایی را برای نوشتن یک اپلیکیشن اعلام می‌کنند. همچنین دوره‌های آموزشی و پکیج‌های برنامه‌نویسی اندروید نسبت به سایر زبان‌های برنامه‌نویسی گرانتر می‌باشد.

از این رو گروه زنگ دانش تصمیم گرفته است که یک دوره به همراه پرسش و پاسخ در تلگرام در گروه آموزشی پرتقال راه‌اندازی کند تا با این‌کار چند هدف را دنبال کند. هم آموزش اندروید را در بستر و کیفیت خوبی بتواند آموزش دهد و هم اینکه کاربران با هزینه منطقی و کمتری بتوانند به ثبت نام این دوره بپردازند. برنامه‌نویسی اندروید در  محیط اندروید استودیو (Android Studio) آموزش داده می‌شود.

اندروید

برای ثبت نام ابتدا در کانال آموزشی پرتقال عضو شوید. (روی لینک کلیک کنید.) سپس برای ثبت‌نام به شناسه من در تلگرام پیام دهید AmiirSaleh@

دموی این آموزش را از ویدیوی زیر ببینید: 

سرفصل کامل این دوره را در پایین دانلود کنید:

دانلود

amir saleh
1 نظر
  • مرتضی هیتلر
    پاسخ دادن
    نوشته شده در2:10 ب.ظ, 16 اردیبهشت 1397

    من ثبت نام کردم خیلی عالیه واقعا پیشنهاد میکنم ثبت نام کنید به ویژه تخفیف هایی که میده…

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت